Základní vlastnosti

 1. Dámské hygienické vložky a intimky "LOVE MOON" propouštějí vzduch, čímž přinášejí pocit suchosti a svěžesti.
  Povrch menstruačních vložek a intimek je vyrobený z tenké, měkké vrstvy 100% bavlny, která chrání pokožku před stykem s vlhkostí, zajišťuje pocit sucha a komfort. Vzduch propouštějící vrstvy obsahují intenzivně absorbující substanci, která mění tekutinu na gel, to zabraňuje nepříjemným pocitům. Spodní vrstvy také mají schopnost propouštění vzduchu, to umožňuje snadné vyvedení vodních částic v plynném stavu ven. Tyto vrstvy plní ventilační funkce a dokonale zabraňují nepříjemným pocitům také v horkých dnech a přinášejí pocit svěžesti.
 2. Využití vlastnosti aniontů dovolilo zajistit antibakteriální působení a odstranění nepříjemných pachů.
  Pod bavlněným povrchem je umístěna aniontová vrstva. Během používání tato vrstva generuje velké množství záporně nabitých iontů, což účinně eliminuje škodlivé bakterie, nepříjemné pachy a přitom nevyvolává žádné vedlejší účinky.
 3. K výrobě se používá zvláštní vstřebávající substance, aby bylo zajištěno maximum komfortu. Absorbující vrstvou je velmi dobře vstřebávající polymer, který zcela vstřebává všechny tekutiny které vniknou do této vrstvy, a které váže do gelu, čim zabraňuje jejich prosáknutí do nižších vrstev. Díky tomu se žena může cítit sebevědomě a vést aktivní styl života.
 4. Celá výroba splňuje nejpřísnější hygienické normy, zabraňující vniknutí infekcí do organismu. Sucho, čistota a přístup vzduchu zajišťují hygienu a zdraví pohlavního-močového systému ženy.
  Jsou používány nejnovější metody v automatické výrobě a balení ve snaze o co nejlepšAniontová vložkaí kvalitu a hermetičnost při balení. Výrobek je balen tak, aby se snadno otvíral, a také balení spolehlivě chrání před proniknutím bakterií do výrobku.
   
  Produkty jsou dodávány ve sterilním a hermeticky uzavřeném balení.
 5. Prodloužený čas bezpečného použití, udržují antibakteriální působení až 20 hodin.
 6. Šetrnost - díky jejich vlastnostem je spotřeba nižší, přičemž úroveň hygieny a bezpečnosti je neporovnatelně vyšší.
 7. Jsou 100% ekologicky odbouratelné, všechny složky použité v produktu se rozkládají přirozeným způsobem, který nezatěžuje životní prostředí.