Testovali jsme pro Vás

Sada v papírovém kufříkuV rámci zkušebních programů Wellness klubu NEZESTÁRNI.CZ založeného ve spolupráci s Českou Asociací Wellness a Sdružením prevence civilizačních nemocí se k nám dostávají k vyzkoušení novinky ze světa wellness ještě před otevřením trhu.
Na základě vašich žádostí jsme testovali pro vás další z řady výrobků s měřitelným důkazem účinnosti, výrobek který se již nyní stává podle vašich hodnocení hvězdou tohoto století a zajistí, vám zdraví, sebevědomí a jistotu v každém věku.

Revoluční novinka na evropském trhu, pro kterou se 3.10.2009 slavnostně otevřel i český trh.
Antibakteriální preventivně-léčivé aniontové vložky s čipem a ultra vysokou vstřebatelností.

V rámci akce "Letní intimní dýchánky" Wellness klubu NEZESTÁRNI.CZ jsme v tříměsíčních zkušebních programech seznamovali naše ženy po celé republice s účinky aniontových vložek a nechali jsme je vyzkoušet si tento produkt na vlastní "kůži". Ani v jednom případě jsme nezaznamenali, že by některá žena nebyla s účinky spokojená, nebo prohlásila, že by o vložky neměla zájem.

Jak probíhaly naše zkušební testy :

V rámci Wellness klubu NEZESTÁRNI.CZ , jehož mottem je "Zdraví, krása a vitalita v každém věku", jsme vyzvali ženy, aby si s sebou na letní intimní dýchánek přinesli svoje nejoblíbenější vložky, pokud možno nejlépe dva druhy od různých výrobců, aby měly srovnání. Každá žena od nás obdržela tácek a odměrku s vodou.Aniontové vložky testTest spočíval v tom, že na každou ze svých oblíbených vložek měly postupně nalít 100ml tekutiny. Totéž měly udělat s aniontovou vložkou s čipem. Výsledky byly vždy ohromující a nikdo nechtěl věřit, kolik do sebe dokáže absorbovat tato ultratenká aniontová vložka.
(Výrobce garantuje u denní vložky 100ml tekutiny a u noční vložky 150ml tekutiny).
Během jedné minuty pojala 100ml tekutiny, byla lehce vlhká a naprosto nepatrně zvětšila svůj objem. Během další minuty se tekutina natolik vstřebala, že byl hedvábně jemný povrch Aniontové vložky testz čisté 100% bavlny dokonale suchý nejen z vrchní části, ale i ze spodní. Po sejmutí z tácku zůstal tácek naprosto suchý. Poté jsme řekli ženám, aby aniontovou vložku vyždímaly. Z dokonale suché vložky nebylo možno vyždímat ani kapku tekutiny a ruce zůstaly naprosto suché. Když jsme porovnali tácky s různými druhy donesených a osvědčených vložek zalitých 100ml tekutiny, byl výsledek šokující. Na každém z tácků se topily v kvantech tekutiny vložky různých kvalit. Některé byly těžké jako deka, jiné mistrně plavaly jako lodička na povrchu hladiny.
Podívala jsem se na svoje bílé přiléhavé kalhoty a ani jsem si nechtěla představit, kam by se na nich tato tekutina ze stran celý den postupně rozlévala, pokud by tato vložka se použila ke svému účelu. Když jsme tyto vložky zvedli nad tácek, tekla z nich tekutina proudem. Proto jsme vložky začali ždímat do odměrky. V průměru jsme vyždímali cca 50ml. A tak jsme v našich celorepublikových testech pokračovali dál, až za hranice experimentu. Do tácku s tekutinou, která ještě po těchto vložkách zůstala na tácku - jsme položili naši testovanou aniontovou vložku Anion s čipem, která i po této době zůstala dokonale suchá. Námi testovaná aniontová vložka do sebe ještě z každé strany natáhla veškerou vlhkost a zůstala dokonale suchá.Aniontové vložky Wellness klub NEZESTÁRNI.CZ Protože je v rámci našeho Wellness klubu nezbytná technická podpora a technické vzdělání, můj syn MAREK - strojař, byl zavalen záplavou otázek, které ženy měly. Jak pracuje čip? Co to jsou anionty? Ale potom bylo ještě mnoho odborných dotazů: Je opravdu bezpečné 20ti hodinové použití jedné vložky na den? Jak působí anionty při léčbě mykóz, gynekologických kvasinkových infekcí, při hemeroidech. Jak pomáhají aniontové vložky v šestinedělí.........? Po zodpovězení těchto otázek jsme seznámili přítomné ženy s tím, že nejen ženy se budou zajímat o aniontové vložky a my budeme postupně našim zákazníkům představovat i nové, revoluční, léčivé a preventivní aniontové výrobky osobní hygieny. Do nedávna bylo používání vložek výsadou žen. Ta doba je nenávratně pryč. Nové Aniontové preventivně-léčivéIntimky speciálního tvaru pro muže, které svými účinky budou působit při hemerouidech a prostatě přijdou již brzy na náš trh. I ženy s problémem inkontinence (únikem moči) a svědomité maminky se mohou těšit na plenkové kalhotky pro dospělé i děti.

Když si představím, kolik tekutiny pojala ultra tenká celodenní preventivně-léčivá aniontová vložka pohlcující pachy, dokáže si každý představit s jakým komfortem se bude každý s těmito problémy cítit sebejistě. A jak se starostlivé maminky postarají o své miminko. Na mnoha letních intimních dýcháncích chtěly užaslé ženy vědět, kam se ztratila všechna tekutina. Zde poodhalil Marek roušku tajemství a vybídl ženy, aby si všechny společně rozložily svoji testovací aniontovou vložku na několik dílů.Aniontové vložky test Záhada byla vyřešena. Objevil se gel, který mnoha ženám připomínal želatinu. A zde se završilo celé kouzlo této neuvěřitelné absorpce - veškerý gel se sejmul z vložky lžičkou a dal se do odměrky s tekutinou, kterou jsme předtím vyždímali ze dvou "dříve oblíbených vložek". Je to neuvěřitelné, ale gel ještě dokázal veškerou tekutinu beze zbytku absorbovat. Milí členové Wellness klubu NEZESTÁRNI.CZ, slečny, dámy, pánové, ale i obchodníci, prodejci a odborníci v oboru. Snažíme se být vždy krok vpřed. A proto mi je velkou ctí, že vás mohu v ČR oficiálně seznámit s touto neuvěřitelnou revoluční technologií, která se zapíše do dějin preventivně-léčivé intimní hygieny a získává záruku jistoty, kvality a bezpečnosti Wellness klubu NEZESTÁRNI.CZ ještě před otevřením trhu, které proběhlo 3. 10. 2009. Záštitu nad celým tímto programem převzala paní Marta ALTER, čestná členka Wellness klubu NEZESTÁRNI.CZ, která se ztotožnila s mottem našeho klubu "Zdraví, krása a vitalita v každém věku".

Marta Alter Bývalá redaktorka časopisů ZDRAVÍ, DŮM A ZAHRADA je naše dlouholetá spolupracovnice, kterou jste mohli vidět i na ČT 1 v pořadu VYPADÁŠ SKVĚLE . Zde byla dokumentována její neuvěřitelná proměna ( jak zdravotní, tak i vizuální) při používání elixíru mládí - TRANSDERMÁLNÍHO KOLAGENU Q5-28. Paní Marta Alter (46) je z pověření našeho klubu dlouhodobě v Anglii, kde provádí srovnávání péče o staré a přestárlé lidi u nás a v Anglii. Aktivně se zapojuje do programu o jejich péči a exkluzivně připravuje sérií článků s touto problematikou. Proto ví, jak je důležitá intimní aniontová léčebná a preventivní hygiena od útlého věku až do pozdního stáří.

Jsem ráda, že paní Alter přiletěla z Anglie pouze na krátkou dobu a já vás mohu jejím přičiněním globálně seznámit se závěry zkušebních testů v rámci letních intimních dýchánků v ČR i Anglii, kde samy ženy pro sebe testovaly výrobky příznivé ceny a nepřekonatelné kvality.

Tento maličký absorpční zázrak – denní a noční aniontové vložky, jsme vám oficiálně představili v historickém datu 9. 9. 2009 v 9 hodin 9 minut a 9 vteřin a věřím, že nám všem přinesou jen radost a spokojenost.

Všechny testované výrobky s popisy najdete také na www.nezestarni.cz a můžete si je zakoupit přes e-shop za MOC. Rovněž nabízíme možnost nákupu za VOC nejen našim klientům, ale i všem distributorům a prodejcům intimních potřeb, velkoskladům, ale i lékařům a lékárnám - prostě všem, kterým jde o stejnou věc jako nám – o ZDRAVÍ, KRÁSU, VITALITU A SEBEVĚDOMÍ V KAŽDÉM VĚKU. Expertům na byznys zajistíme prostřednictvím Realizačního týmu Wellness klubu NEZESTÁRNI.CZ maximální možnou podporu, tak aby se s těmito výrobky jejich prostřednictvím seznámilo co nejvíce spokojených zákazníků.

Rádi pomůžeme, vysvětlíme, zaškolíme a postaráme se vaším jménem o vaše známé a zákazníky, které nám doporučíte.

Vaše Eva Sojková