Složení a vlastnosti aniontových vložek

Love Moon - Aniontové vložky:Vložka

 • neobsahují chemické ingredience
 • působí jemně na dotyk
 • bez vedlejších účinků

Love Moon - je nejlepší kamarádka každé dívky.

V poslední době po celém světě vzrostl zájem o léčebné a hygienické vlastnosti aniontů. Po dlouhých letech důkladného výzkumu pracovníky «Shen Zhen Winalite technology s.r.o.» se podařilo vyvinout jedinečné léčebné vložky s preventivním účinkem.

Zdokonalením běžných vložek a vložením do nich vysoce technologických ionizátorů, jsme obdrželi národní patent na výrobu zboží tohoto druhu. Aniontový čip ve vložkách «Love Moon» může vytvářet až 5800 aniontů na 1 centimetr krychlový; efektivně odstraňuje příčiny zánětu vaginální sliznice a také zabraňuje rozmnožování bakterií působících různé záněty.

Většina ženských nemocí bývá způsobena bakterii Anaerolinea. Použití vložek «Love Moon» umožňuje zlepšit metabolismus a vnitřní sekreci, posílit imunitu, stabilizovat tlak, ničit bakterie, zmírnit zánět, odstranit nepříjemný zápach a zbavit se únavy. Aniontové vložky «Love Moon» pečují o zdraví žen a jsou nenahraditelným pomocníkem při dodržování osobní hygieny pro každou ženu.

8 léčebních vlastnosti aniontových vložek «Love Moon»:

 • stabilizují tlak
 • zlepšují metabolismus
 • působí antibakteriálně
 • zlepšují vnitřní sekreci
 • působí proti zánětům
 • posilují imunitu
 • odstraňují nepříjemné zápachy
 • pomáhají při únavě

Základní vlastnosti léčebných vložek «Love Moon»

Vložky dávají pocit sucha a svěžesti; propouštějí vzduch a cítíte se v nich absolutně volně. Léčebné vložky «Love Moon» jsou složeny ze třech vrstev: vrchní, absorbující a spodní. Při výrobě vrchní vrstvy používáme velmi tenkou bavlnu, která vám dává pocit sucha a pohodlí a brání kontaktu pokožky s vlhkostí. Střední vrstva propouštějící vzduch obsahuje silně absorbující materiál, který mění prosakující vlhkost v gel a tím brání nepříjemnému lepivému pocitu. Spodní vrstva propouští vzduch, což umožňuje vypařování vlhkosti; tato vrstva též umožňuje větrání a efektivně brání nepříjemnému pocitu mokra, který vzniká mezi vložkou a tělem a vy máte pocit sucha a svěžesti.

Léčebné vložky zlepšují celkový stav organizmu a upevňují imunitu.Bavlněná vrstva vložky obsahuje aniontové čipy. Tato vrstva při použití generuje kondenzované anionty, které upevňují zdraví, imunitu, odstraňují z těla toxiny, ničí bakterie a nepříjemný zápach. Nemá nežádoucí vedlejší účinky.

Při výrobě léčivých vložek používáme efektivně absorbující materiál, abyste cítili maximální pohodlí. Vložka obsahuje efektivní super absorbující materiál, nepromokavá vrstva a papír. Absorbující mezivrstva se při výrobě speciálním způsobem upravuje.Když vlhkost proniká z vrchní vrstvy do absorbující mezivrstvy, je zde zadržována, jelikož absorbující materiál zamezuje dalšímu prosakování. Můžete se jakkoli pohybovat aniž cítíte nepříjemnou vlhkost a odtékání.

Odpovídá všem hygienickým normám, brání vzniku infekce. Vložky «Love Moon» poskytují pocit sucha a svěžesti; též propouštějí vzduch. Díky tomu něžně chrání vaše tělo. Při výrobě vložek se přísně držíme státní hygienické normy č. GB 150702002.

Hygienické požadavky, kterými se řídíme při výrobě našeho zboží. Přísně sledujeme kvalitu počáteční suroviny používané při výrobě léčebných vložek. Používáme nejnovější metody v automatické výrobě a balení ve snaze o co nejlepší kvalitu a hermetičnost při balení. Naše zařízení je schváleno v souladu s certifikátem MKC 9001 (ISO 9001): Mezinárodní systém sledování jakosti 2000.

My balíme výrobek tak, aby se snadno otvíral, a také balení spolehlivě chrání před proniknutím bakterií do výrobku.

Při menstruačním cyklu jsou citlivé části kůže žen obzvlášť zranitelné a patogenní mikroby lehce pronikají do pohlavních orgánů. V této situaci je důležité používat spolehlivé a jemné prostředky osobní hygieny. Takže výběr nejvíce vyhovujících vložek vám pomůže nejen efektivně pečovat o vaše zdraví ale též se cítit jistě a komfortně.

Vložky «Love Moon» se skládají ze 7 vrstev, určených pro spolehlivou péči o váš organizmus.

Vložka1. Povrch je z velice tenké bavlny, která umožňuje absorbovat tekutinu dvakrát rychleji.
2. Aniontové čipy
3. Vrstva, která vstřebává prach (pokryta očišťující látkou proti prachu)
4. Vrstva, která zabraňuje úniku tekutiny
5. Vrstva, která vstřebává prach (pokryta očišťující látkou proti prachu)
6. Prodyšná vrstva vytváří pocit suchosti a komfortu (spodní mezivrstva je prodyšná)
7. Papírová mezivrstva (elastičnost papíru umožňuje vložce přizpůsobit se formě vašeho těla).


Vložka také obsahuje jedinečné biologicky aktivní čipy, které mění svou barvu a určují obsah tekutiny.