Dětské plenky

6 Hlavních funkcí dětských plenBalení dětských plen
1.    Patentovaná inovační technologie, která používá speciální parfémovaná čajová semínka, která jsou velmi účinnou deodorační vrstvou, potlačující a eliminující bakterie. Tento produkt má zvlhčující funkci a zabraňuje zarudnutí zadečků dětí.
2.    Čajová semena obsahují speciální čistící látky, které zjemňují pokožku na zadečku dítěte.
3.    Velmi snadná absorpce.
4.    Speciálně vyrobená absorpční vrstva, která rovnoměrně rozděluje dětskou moč a zůstává tenká a měkká.
5.    Prodyšná vnější vrstva.
6.    Měkké a prodyšné otvory ve vnější vrstvě přinášejí pocit jemnosti a zabraňují tření. Tekutina se rovnoměrně vstřebává a díky speciální vrstvě je zabráněno jejímu kontaktu s dětskou pokožkou i prosáknutí do bočních stran Pokožka je tak v suchu a pohodlí. Prodyšná vnější vrstva zaručuje dvojitou komfortní úroveň. Měkké a prodyšné otvory ve vnější vrstvě přinášejí pocit jemnosti a nezpůsobují tření. Tím, že odstraní vlhko, se zamezí zapaření, sníží se teplota v prostoru plenky. Díky tomu může pokožka dýchat volněji. Novinkou je  prodyšné boční křídlo, jehož velikost je nastavitelná. Snadné nastavení přirozeně a dokonale přilne k dítěti a nebrání v jakémkoli pohybu.
 
Zbarvení produktů a grafický design.
Harmonický design, krásné zbarvení a živé grafy jsou zajímavé nejen pro dítě. Speciální grafika na přední a zadní části plenky je zajímavá změna i pro dospělé.
 
Úřad
Pioneer v Číně, high-tech patentových, číslo žádosti: 200620064316,8.
Pass ISO9001: mezinárodní systém kontroly kvality 2000 povolení.
 
Složení
Vliv esence z čajových semínek.Jeden z nejslavnějších čínských lékařů, absolvent lékařské Comedium v Materia Medica dr. Zhong Hua Hai Yao, zaznamenal ve svém dodatku a přehledu Materia Medica, že olej z čajových semínek má velký přínos pro oči a vlasy, zvláště dobrý je pro systém čištění a detoxikace, upravuje krevní tlak a snižuje tělesnou teplotu, odstraňuje zácpu, efektivně působí na zesvětlení pigmentace a zjemnění vrásek. V jižní Číně jsou oleje z čajových semínek velmi oblíbená, protože extrahují a destiláty z ropy. Moderní věda ukazuje, že složení čajových semínek je velmi podobné složení lidské kůže. Podobnost je 70% až 80%  a proto se velmi snadno vstřebává do lidského těla. Čajový olej obsahuje velké množství kyseliny linoleové. Linoleové kyseliny jsou nezbytné k udržení vlhkosti a pružnosti pokožky a napomáhají růstu vlasů. Stabilní kvalita čajových semínek prokazuje jen velmi malé změny i po roce skladování.
Dostatek přírodních surovin, jako jsou čajové polyfenoly, vitamín E a karoten napomáhají k rychlému zjemnění pokožky, odstraní zrohovatělou vrstvu a napomáhají posílení chemických vláken tkáně, udržují v těle dostatek  lipidů a hydratace zlepšují příčiny alergie vznikající při pocení  a znečištění. V důsledku toho je pokožka hladká a zářící.
Způsob zabránění zarudnutí pokožky v oblasti zadečku dítěte. (podložena vědeckými Theory)
Je mnoho důvodů proč vzniká  vyrážka na dětské pokožce. Hlavním z nich je čpavek.
Dětská moč  se rozkládá  na mikroorganismy, jako jsou enzymy, které vyzařují zvláštní pachy. Většina pachů jsou sulfidy, aminy, mastné kyseliny související se čpavkem. Současně  vzniká v procesu kvašení močoviny  s enzymem Amoniak. Jedna molekula močoviny, může být rozdělena do dvou molekul amoniaku.
O
H2N-C-NH2 +2 H2O → 2NH3 ↑ + H2CO3
Čpavek má velmi silný zápach. To může změnit PH pokožky z kyselé na  zásaditou, což značně poškozuje tělové epidermální a kožní tkáně. To vede k zarudnutí, dermatitidě, bakteriální infekci, která je zvláště škodlivé pro dětskou jemnou pokožku.
 
Zde se jedná o patentovaný nový produkt s charakteristickými rysy:
Na povrchu jež je tvořen převážně bavlnou,  je vrstva speciální kapaliny a jemně oleje z  čajových semínek a malý podíl osvěžující látky.