Aniontová vložka - 100 % jistota v každém věku

Aniontové hygienické vložky V poslední době po celém světě vzrostl zájem o léčebné a
hygienické vlastnosti aniontů. Po dlouhých letech důkladného výzkumu, se podařilo vyvinout jedinečné léčebné vložky s preventivním účinkem.

Zdokonalením běžných vložek a vložením do nich vysoce technologických ionizátorů, společnost Winalite obdržela národní patent na výrobu zboží tohoto druhu. Aniontový čip ve vložkách "Love Moon" může vytvářet až 5800 aniontů na 1 centimetr krychlový. Efektivně odstraňuje příčiny zánětu vaginální sliznice a také zabraňuje rozmnožování bakterií působících různé záněty.

Většina ženských nemocí bývá způsobena bakterií Anaerolinea. Použití vložek "Love Moon" umožňuje zlepšit metabolismus a vnitřní sekreci, posílit imunitu, stabilizovat tlak, ničit bakterie, zmírnit zánět, odstranit nepříjemný zápach, redukovat časté močení, bezpečně pomáhá se  zbavit únavy a podrážděnosti.

Aniontové vložky "Love Moon" vycházející z originální technologie patentované čínské medicíny pečují o zdraví žen ale i mužů a dětí a jsou nenahraditelným pomocníkem při dodržování osobního zdraví. Mají všechny potřebné atesty v rámci EU a potvrzení o zdravotní kvalitě.

Pokud trpíte obdobnými problémy a potřebujete poradit, zavolejte na infolinku 775 373 379, ráda vám poradím, případně přenesu váš problém na naše odborné poradce v oblasti gynekologie a léčitelství.    Eva Sojková - Wellness klub NEZESTÁRNI.CZ