Základní údaje o společnosti

Winalite Company - je společnost, která se zaměřuje na výzkum a výrobu zboží určeného k udržení zdraví pohlavních orgánů žen a dětí. winalite

Společnost Winalite Company vlastní výrobní kapacity, standardní továrnu o ploše 100 000 čtverečných metrů a více než 60 nejnovějších automatických strojů, určených ke zpracování základních surovin a výrobě ženských vložek. Roční produkcí více než třech miliard hotových výrobků zaujímá Winalite přední místa ve výrobě tohoto druhu zboží v Číně a zahraničí. Přísně zachovávajíce normy Mezinárodního systému řízení jakosti, společnost v roce 2000 obdržela certifikát MKC 9001 (ISO 9001) : licence Mezinárodního systému řízení jakosti 2000. To hovoří o tom, že produkty Winalite odpovídají všem světovým kritériím jakosti a bezpečnosti! Díky práci vysoce kvalifikovaných specialistů dosáhla revolučních výsledků ve sféře výzkumu a použití aniontových materiálů!

Společnost Winalite Company byla první, kdo použil aniontové materiály k výrobě ženských vložek, a obdržela velký počet národních patentů.

Řadu aniontových hygienických potřeb Love Moon jako zboží vysoké technologické úrovně doporučuje Mezinárodní Asociace tradiční Čínské medicíny, a v Číně známé Centrum zabývající se hodnocením značkového zboží pojmenoval řadu těchto výrobku «Hlavním novým kosmetickým módním trendem Číny». Kvalita tohoto zboží a suverenita módního trendu - je základem pro další stabilní vývoj našeho podnikáni.

Díky aktivní činnosti spojené s rozšiřováním nových odbytišť a hledáním nových perspektiv vývoje, se společnost Winalite Company stala jednou z vedoucích společností na domácím trhu a pokračuje v upevňování své konkurenční způsobilosti. V poslední době se ve společnosti aktivně pracuje nad mezinárodními projekty, které se týkají výroby komplexního zařízení. V současné době jsou prozkoumané trhy Jihovýchodní Asie, Jižní Ameriky a Evropy. Zahraniční partneři společnosti oceňují myšlenku mezinárodního rozšíření výroby.

V Číně se tato produkce pokládá za inovaci. Je světovým lídrem svého druhu. Vysoce kvalitní patentované zboží.

Mise společnosti

Přitahovat vysoce kvalifikované manažery a specialisty marketingu po celém světě, sjednocovat nejnovější kladné výsledky ozdravujících technologií a Internetového obchodu, My měníme «Winalite» v celosvětově známou značku, která bude patřit mezi 500 největších mezinárodních společností.

Priority společnosti

 • ovládnout celou zemi sílou naší lásky
 • starat se o naše klienty
 • poskytnout jim unikátní možnosti profesionálního růstu
 • vytvářet novou produkci pro zdravou populaci
 • chránit duchovní cennosti při pomoci korporativní kultury
 • vybudovat podivuhodný, svobodný život pro každého
 • Historie společnosti

  Na přelomu století, díky mimořádné obchodní intuici a vidění dopředu, si pan Čenj Chuajde (hlava společnosti «Winalite») uvědomil nekonečné perspektivy Internetového obchodu a přijal odvážné rozhodnutí o vytvoření společnosti «Winalite E-Commerce Co. Ltd.» v Honkongu a «Winalite Technology Co. Ltd» v Šenčženu. Vyvíjející se bleskovým tempem, společnost «Winalite» získala vedoucí postavení v oblasti Internetového obchodu, «Model «Winalite», «Effekt «Winalite», «Rychlost «Winalite» a «Legenda «Winalite» se staly ekonomickými pojmy a rozšířily se po celém světě. Podle názorů specialistů, tento neobvyklý úspěch je podmíněn nejen kladnými výsledky v oblasti produkce, kultury, vzdělání, správy, servisu, ale i takovými faktory jako je uplatnění moderních ekonomických teorií, racionální rozdělování zdrojů, humanistický management.

  Společnost «Winalite» se specializuje na výrobu, rozpracování a realizaci ženských hygienických vložek, jeví se jako leader v této oblasti. V naší skupině zpracovatelů pracují desítky viditelných expertů a vědců. V podniku o celkové ploše 100 000 m2 je umístěno více než 60 jednotek moderního, automatizovaného zařízení pro zpracování základní suroviny a výroby ženských vložek, které odpovídají všem mezinárodním normám. Toto všechno slouží jako záruka kvality naší produkce. Objem roční výroby je větší než 3 miliardy hygienických vložek. Náš hlavní produkt – je série anionových ženských vložek «Love Moon», která dala základ používání vložek nejen jako cíl ochrany, ale i v cíli jako léčby a prevence. Co odlišuje sérii «Love Moon» od podobných produktů, vyráběné jinými společnostmi, je aktivní použití vyšších technologií při jejich vytvoření, a ten ozdravující efekt, kterým působí na ženský organismus.

  Podařilo se nám patentovat dva naše vynálezy - «Anionové mezivrstvy» a «Test na diagnózu vaginitu». Dále vysoká kvalita zboží naší Společnosti ne jednou byla uznána různými organizacemi: podle názoru Expertního Výboru Číny ohledně ocenění kvality zboží, výrobky série «Love Moon» patří mezi desítku nejvíce důvěryhodných hygienických prostředků; Guandunská Asociace podle výzkumu spolehlivosti čínských společností pojmenovala naši společnost «Vzorovým podnikem»; Čínská Organizace ochrany práv spotřebitelů pojmenovala «Winalite» «Společnost, která zasluhuje důvěru spotřebitelů» a udělila název «důvěryhodná Značka vysoké kvality». Mezinárodní institut čínské medicíny pojmenoval naše výrobky «Nejlepším technologickým produktem»; Čínské centrum kontroly kvality produkce přiznal, že produkce Winalite odpovídá standardu kvality CQGC.

  Přičemž mezinárodní korporace, která směřuje udělat svoji značku světově známou a udělat tuto značku částí každodenního života svých spotřebitelů, společnost «Winalite» vsadila na nejnovější technologie v oblasti ochrany zdraví, Internetového obchodu a nadnárodního byznysu. Vybraný námi vzor vypadá následným způsobem: obchod po Internetu + síť regionálních zástupců. Díky sjednocené práci skupiny velkého množství vysoce kvalifikovaných manažerů a specialistů po marketingů, a rovněž prostřednictvím zavádění nejnovějších technologií v oblasti ochrany zdraví a elektronického obchodu, společnost «Winalite» se podařilo úspěšně vstoupit na světový trh. V současnou dobu pobočky Společnosti už působí v jedenácti státech a regionech, včetně Ruska, Malajsie, Singapuru, Indonésie, Filipíny, Thajsko, Japonsko, Vietnam, Hongkong, Makao, Tchai-wan, produkce společnosti se šíří ve více než 50 státech a regionech Jihovýchodní Asie, Jižní Ameriky, Evropy. Ve společnosti pracuje více než 600 pracovníků, počet distributorů převýšilo 600 000 lidí.

  Zanedlouho po vytvoření společnosti předseda Rady ředitelů Čenj Chuajde si zadal grandiózní cíl: změnit «Winalite» ve světově známou značku, která bude patřit mezi 500 největších mezinárodních korporací. V současné době Společnost směřuje k tomuto cíli, užívá princip entuziasmu, věrnosti povinnostem, ….., vzájemně výhodné spolupráce a inovací. Řídí se prioritami společnosti – ovládne celou zemi sílou naší lásky; starat se o naše klienty, poskytnout jim unikátní možnosti profesionálního růstu; vytvářet novou produkci pro zdravou populaci; chránit duchovní cennosti při pomoci korporativní kultury; vybudovat podivuhodný, svobodný život pro každého – zosobňujeme motto «Technologie vytvářící lásku».