Důvody proč používat aniontové vložky s čipem

20.10.2009 14:20

Preventivně léčivé aniontové (anionové) vložky s čipem pro celou rodinu - ELIXÍR zdraví a vitality mohou používat ženy, děti, ale i muži všech věkových kategorií. Vychází z nejnovějších výzkumů originální technologie ČÍNSKÉ MEDICÍNY. Aniontový čip se aktivuje při vlhnosti a teplotě lidského těla a vysílá do organismu intenzivní pramen aniontů (až 5800 na cm3), čímž zabraňuje rozmnožování bakterií a blahodárně působí na lidské zdraví.

Čerpáme z bohatých zkušeností zkušebního programu a stále objevujeme nové možnosti využití. A protože jsem psala, že výrobky jsou pro celou rodinu, stále více je vyhledávají muži - např. intimky s aniontovým čipem můžete denně dávat do ponožek, upravují šíření plísní, odbourávají pachy, dodávají do těla potřebné anionty. Účinně pomáhají při prostatě a hemeroidech. Po přiložení na bércové vředy nastává rychlé zlepšení. Významně se díky působení aniontů redukuje podrážděnost a zvyšuje se vitalita. Po pravidelném nošení intimek zaznamenávají muži i ženy výraznou redukci problémů s častým močením a inkontinencí. Protože veškeré zkušební programy provádíme na naše náklady a členství ve Wellness klubu NEZESTÁRNI.CZ je bezplatné, budeme rádi, když si v případě zájmu zboží objednáte u nás, abychom pro vás mohli testovat další výrobky o které projevíte zájem.

Informujte se i vy na svůj problém na infolince 775 373 379, ráda vám pomohu najít případné řešení v naší bohaté databázi zkušeností ze zkušebních programů.

A co nejvíce zajímá ženy - pohodlnost, komfort, zdraví, čistota a finanční úspora, protože u všech aniontových výrobků s preventivně-léčivým aniontovým čipem je bezpečné používání a antibakteriální ochrana prodloužena na 20 hod. A to u všech výrobků. Pro ženy a muže s výrazným problémem úniku moči doporučujii na denní používání noční vložky, které kromě pohlcování pachů pojmou 150 ml tekutin.

Denní, noční vložky a intimky - jsou dále i pravidelnou denní prevenci výskytu vaginální mykózy a dalších infekcí, kterými trpí cca 75% žen. Často se divíme, proč právě my máme problémy protože úzkostlivě dbáme na svoji hygienu. Proto uvádím základní :

Příčiny výskytu infekcí, plísní, mykóz ap. - narušení poševní flóry - mýdla, deodoranty, výplachy pochvy, návšteva bazénů, mokré plavky, pohlavní styk, přiléhavé spodní prádlo, dlouhodobější léčba antibiotiky a také nedostatečná výměna tampónů, vložek a běžně dostupných intimek- slipových vložek (max. za 2 hod). Nechci zbrojit proti těmto výrobkům, ale ruku na srdce, jak často máme čas na výměnu při plném pracovním nasazení? Sami si v sobě vytváříme nejdokonalejší prostředí k rozvoji bakterií vlivem tepla a vlhka. Jak to asi v těle působí, pokud jsme se rozhodli pro novinku - menstruační kalíšek? Na jedněch webových stránkách jsem našla hodnocení spokojené zákaznice : "Já jsem opravdu moc spokojená a jsem ráda, že něco takového mám. 2x za den se k vodě vždycky dostanu, abych si mohla kalíšek pořádně vypláchnout a znovu zavést, a víc vlastně nepotřebuji"....... nebyla by mnohem pohodlnější jedna, maximálně 2 preventivně-léčivé aniontové vložky, která je měkoučké, ze 100% bavlny, pojmou 100 ml tekutin a přesto je dokonale suchá. A co je hlavní, po dobu 20ti hodin nám v těle likvidují pomocí proudění aniontů do těla bakterie a zabraňuje jejich kolonizaci. Dokonce jsoi v přírodě 100% ekologicky odbouratelné.

A pokud se z určitých důvodů nechcete, nebo nemůžete vzdát tampónů, zařaďte do svého denního programu používání preventivně-léčivých aniontových intimek. Udělejte si z toho návyk. Tak jako si denně čistíte zuby, protože dbáte o své zdraví a příjemný dech, tak denně používejte intimku, protože dbáte o své zdraví a čistotu. Cena je naprosto dostupná pro každého. A pokud chcete výrazně ušetřit, můžete si své balení nakoupit za zvýhodněné VOC.

Dále preventivně-léčebně používáme:

  • - během menstruace
  • - při inkontineci (úniku moči)
  • - po návštěvě bazénu
  • - při opakovaných infekcích močového ústrojí
  • - při problémech s prostatou a hemeroidy
  • - v těhotenství a šestinedělí
  • - při aktivním sexuálím životě
  • - u chorob pohlavních orgánů
  • - po gynekologických zákrocích

Blahodárně působí na práci nadledvinek, které spolupracují při regulaci krevního tlaku a při vodní a elektrolytové rovnováze lidského těla a také mají vliv na regulaci hladiny glukózy.

Zpět